Prvak Španije madridski Atletico doveo je u svoje redove golmana Miguela Moyu.
Iskusni 30-godišnji golman, koji je prethodne tri sezone nosio dres Getafea, s aktuelnim prvakom Španije potpisaće trogodišnji ugovor.
Getafe će od gradskog rivala dobiti trogodišnji ugovor, a ako bi Thibaut Courtois ostao na golu Atletica, Moya bi imao ulogu rezervnog golmana.
Moya je karijeru počeo u Mallorci, a 2009. godine je potpisao ugovor s Valencijom, nakon čega je potpisao ugovor s Getafeom.
Prije Moye, ugovor s Atleticom je potpisao mladi argentinski napadač Angel Correa (19).
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Očito je zadovoljan saradnjom u redovima Zmajeva
Adis Bećiragić u svoj klub doveo reprezentativca Bosne i Hercegovine! · Zvanično
Nije sve bilo "fer i korektno" nakon utakmice
Turci slavili, za to vrijeme pred dvoranom nastao pravi haos, zbog njih i Grka reagovala i policija!
Spektakularan gol zabio je Eder Militao