Nekadašnji mladi reprezentativac Njemačke, Julian Schieber, mogao bi napustiti Borussiju Dortmund ovog ljeta.
Za njegove usluge zainteresovani su Hoffenheim, West Ham, Wigan i Celtic. Schieber je fudbaler koji se u Dortmundu nikada nije izborio za neku bitniju ulogu u ekipi i uvijek je bio u sjeni Lewandowskog. Na Westfalen je došao iz Stuttgarta 2012. godine a i sam je pokazao želju za napuštanjem popularnih Milionera.
"Razgovarali smo sa Julianom i njegovim agentom prošle sedmice. On ima još dvije godine ugovora sa nama ali smo ga spremni prodati. Ukoliko Schieber pokaže želju za odlaskom, mi ćemo to prihvatiti", rekao je Michael Zorc za Kicker.
Schieber, koji je nedavno napunio 25 godina, ne želi više grijati klupu pa je njegov odlazak vrlo izgledan.
Promo
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Stvari se mijenjaju
Slavlje na Kosovu, uspjeli su - Španci im se predali i prvi put ih "priznali"!
Ponovo je bio bez dlake na jeziku i isprozivao Piksija kao nikad prije
Ovakav udar na režim se ne pamti! Zbog ovih riječi Rade Bogdanović više neće moći na TV ekrane
Gube u prijateljskoj utakmici od Kanade
Ako Barbarez gleda Rumune ima razlog za smijeh! Golman "ludovao", pa lupao, Lucescu tužno sve gledao
Amorim mu odlučio dati drugu šansu