Ekipa madridskog Reala želi u svoje redove dovesti hrvatskog reprezentativca Matea Kovačića iz redova milanskog Intera.
Kako navode izvori bliski timu s Giuseppe Meazze, Nerazzurri su spremni prihvatiti ponudu Kraljeva za Kovačića, a navodno će aktuelni prvak Evrope ponuditi između 20 i 25 miliona eura za fantastičnog veznjaka.
Trener Kraljeva Carlo Ancelotti je veoma zainteresovan za dovođenje reprezentativca Hrvatske, pregovori s Interom bi mogli započeti već u narednim danima.
Kovačić je član Intera od 2013. godine kada je stigao iz zagrebačkog Dinama...
Promo
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Potez selektora uzdrmao Hrvatsku
Dalić ovo nije zaslužio: "Čekam dan da odeš, zbog tebe sam izgubio želju za reprezentacijom"
Blijedo izdanje Zmajeva
Bh. košarkaši doživjeli fijasko protiv Španije, već sutra novi veliki izazov
Ni on nije mogao zadržati emocije
Region bruji o reakciji hrvatskog komentatora na pobjedu Bosne i Hercegovine: "Nikakvih, ali..."
Nevjerovatni stručnjak ne želi ići
Svetislav Pešić nakon poraza zaledio Srbiju: "Niko ne razmišlja šta će da..."
Nije mu se dopalo