Vodstvo NHL-a odlučilo je da se slijedeća sezona otvori utakmicama na evropskom tlu, odnosno u Berlinu i Helsinkiju.
Hokejaške momčadi San Jose Sharksa i Calgary Flamesa odigraće prvu utakmicu naredne sezone u berlinskoj O2-World Areni, dok će drugi susret sezone u Helsinkiju odigrati Florida Panthersi i Chicago Blackhawksi.
Prije početka ove sezone, Berlin je već bio domaćin NHL momčadi. U pripremnom periodu ekipa Tampa Baya igrala je protiv domaćina, Berlin Eisbarena, a utakmicu je pratilo više od 11 hiljada gledalaca.
Ovim potezima vodstvo NHL-a po svemu sudeći želi popularizirati svoju ligu i van američkog kontinenta.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Košrkaš je javno prozvao Srbiju
Vučić opravdano strahuje! Simanić nikad neće zaboraviti šta mu je uradio Đoković: "Jutros mi je..."
Simanić se osjeća izdanim
Srbija je večeras izdala i ponizila svog junaka: "Ja vama slavu i radost, vi meni žalost"
Crvena zvezda još ne odustaje
Mitar Mrkela je večeras zatresao Beograd, nemoguće se upravo dešava: "Ponuda je tu"
Projekat je dosta ambiciozan