Španski golman Diego Lopez želi da napusti Real Madrid ovog ljeta.
Dolaskom Keylora Navasa konkurencija na golu Reala znatno se pojačala. Iker Casillas i Diego Lopez padaju u drugi plan, pa je ovaj potonji, koji je prošlih sezona bio prvi golman, odlučio da ništa ne prepušta slučaju, te da ode u klub u kojem će redovito braniti.
Jedna od njegovih mogućih destinacija je Milan, iako se posljednjih dana spominje i Monaco.
Tuttosport, torinski sportski list, tvrdi da Lopez želi trogodišnji ugovor prema kojem bi zaradio 12 miliona eura, odnosno želi godišnje četiri miliona. Ostaje da se vidi da li je čelnim ljudima Milana to prihvatljivo.
Promo
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nije sve tako sivo, ili ipak jest?
Prvi kiks Dinama i odmah je stigla prva žrtva: "On je sramota hrvatskog nogometa"
Specijalni pred novom avanturom
Mourinho prodao čast zbog novca, izbor novog kluba sve govori: "Bijedniče, zar ćeš tamo otići?"
15 miliona za defanzivca?