Fudbalski savez Argentine zvanično je na mjesto selektora Gaučosa imenovao bivšeg trenera Barcelone Gerarda Martina, koji će na selektorskoj funkciji tako naslijediti Alejandra Sabellu.
51-godišnji stručnjak koji je u prošloj sezoni prilično neuspješno vodio Barcelonu, obzirom da katalonski div nije uspio da se domogne nijedne titule, stiže na mjesto selektora nakon Svjetskog prvenstva na kojem je njegov prethodnik Argentinu doveo do finala, u kojem je poražen sa 1:0.
Popularni Tata će tako nastaviti svoju saradnju sa Lionelom Messijem, ali ovoga puta kroz argentinsku nacionalnu vrstu, gdje će se prema pisanju argentinskih medija dosta pitati i za stanje i način igre omladinskih selekcija ove južnoameričke države.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Turci donijeli veliku vijest
Jose Mourinho zapečatio sudbinu Dominiku Livakoviću?! "Nećeš braniti zato što si..."
Teške optužbe iz Prištine
Jači i od Vučića! Ovo je srpski moćnik iz sjene koji Kosovo drži u šaci: "Drži nas kao taoce"
Navijači Zvezde bijesni na njega
Đoković nije jedini, Vučić iz Srbije otjerao i košarkaša Crvene zvezde: Zna se zašto ih je odbio!
Slavni fudbaler se oglasio pismom