Italijanski napadač Alessio Cerci najvjerovatnije će napustiti Torino i pojačat će Atletico Madrid.
Prema pisanju inostranih medija Atletico i Torino su dogovorili uslove transfera, a italijanskoj ekipi će uz bonuse pripasti 20 miliona eura.
Atletico je već ranije poslao ponudu za Cercija od 14 miliona eura, no ista je odbijena, ali trener madridskog kluba Diego Simeone nije odustajao, te je na adresu Torina stigla mnogo viša ponuda, koja neće biti odbijena.
Podsjetimo, Cerci je za Torino u prošloj sezoni odigrao 37 utakmica i postigao je 13 golova, a za italijansku ekipu nije nastupao u kvsalifikacijama Evropa lige, pa će moći igrati za Atletico u Ligi prvaka.
Promo
Oprema stigla u FK Posavina Miloševac i ŽVRK Sarajevo
Novi dresovi iz Mozzarta za nove šampion(k)e u Modriči i Sarajevu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Vjeruje da je taj detalj odveo meč u nekom drugom smjeru
Hrvati će biti bijesni kada vide šta je nakon utakmice izjavio Stevan Jovetić: "Bolji su, ali..."
Nevjerovatni stručnjak ne želi ići
Svetislav Pešić nakon poraza zaledio Srbiju: "Niko ne razmišlja šta će da..."
Nakon potpisa za Liverpool
Historijski transfer, a onda moćna poruka Isaka koji je digao Otok na noge!
Tokom utakmice Hrvatska - Crna Gora
Zagreb i Hrvatska se crvene od stida, u Srbiji ne mogu da dođu sebi zbog sramote na Maksimiru
Danas je sve mnogo drugačije