Mladi nogometaš PSG-a Adrien Rabiot ipak će tek u januaru biti novo pojačanje Rome.
Devetnaestogodišnji veznjak je trebao da pređe u Romu nakon što je italijanski klub dogovorio sve uslove s PSG-om.
Međutim, kako posao nije jučer na vrijeme okončan, transfer će svoju zvaničnu potvrdu dobiti tek u zimskom prijelaznom roku.
Inače, njega su željeli i londonski klubovi Arsenal i Tottenham, ali je Roma bila najkonkretnija. PSG će zaraditi 15 miliona eura na ime obeštećenja.
Promo
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Vjeruje da je taj detalj odveo meč u nekom drugom smjeru
Hrvati će biti bijesni kada vide šta je nakon utakmice izjavio Stevan Jovetić: "Bolji su, ali..."
Nije baš previše dobro
Samo tri dana nakon utakmice sa Austrijom iz Njemačke stižu jako loše vijesti za Barbareza!
Podjela bodova u prvoj utakmici 7. kola WWin lige BiH
Erić izluđivao nogometaše Radnika i donio bod Slogi u Bijeljini!
On je po mnogima jedan od najboljih košarkaša na EuroBasketu
Kemal i Ajša su najponosniji roditelji na svijetu: Radili dan-noć da sinu plate treninge, a danas...
Ni on nije mogao zadržati emocije