Vincent Kompany, kapiten Manchester Cityja i reprezentacije Belgije, koja se takmiči u grupi sa našim nacionalnim timom napustio je trening reprezentacije zbog povrede lista.
Kompany je morao napustiti današnji trening Belgije zbog povrede lista, a kapiten Građana odmah je otišao na detaljne preglede kako bi se utvrdila ozbiljnost povrede.
Kompany će sigurno propustiti prijateljsku utakmicu Belgije protiv Australije koja je na rasporedu sutra.
Promo
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Utakmica kvalifikacija za Evropsko prvenstvo
Izrael dominirao, mladi Zmajevi uspjeli sačuvati bod!
Žele ponoviti meč iz Zenice, ali...
Selektor San Marina u ogromnim problemima pred meč sa Zmajevima, objasnio šta se dešava
Nije sve tako sivo, ili ipak jest?