Amel Bureković postao je prvak BiH u umjetničkom klizanju. Naš najbolji junior je na 4. Otvorenom prvenstvu BiH koje je održano u sklopu manifestacije obilježavanja 25. godišnjice Zimskih olimpijskih igara u Sarajevu, najviše pokazao.
Na takmičenju je učestvovalo 80 klizača iz četiri zemlje. Osim Burekovića, BiH se može pohvaliti dobrim nastupom Dane Kordić koja je osvojila sedmo mjesto.
Naida Akšamija, naša najbolja klizačica, propustila je učešće zbog nastupa na Svjetskom juniorskom prvenstvu u Sofiji, a vrijedi istaći da je zbog tehničkih ograničenja pokrivene ledene dvorane, prvenstvo u brzom klizanju premješteno u drugi termin.
Takmičenja su održana i u mlađim kategorijama Debs girls, Cubs girls, Chicks girls i Springs girls, a najzapaženija je bila Arijana Tirak koja je u Debs girls (1995. godište i mlađi) osvojila prvo mjesto.
Promo
Oprema stigla u FK Posavina Miloševac i ŽVRK Sarajevo
Novi dresovi iz Mozzarta za nove šampion(k)e u Modriči i Sarajevu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nevjerovatni stručnjak ne želi ići
Svetislav Pešić nakon poraza zaledio Srbiju: "Niko ne razmišlja šta će da..."
Stigla potvrda
Dominik Livaković karijeru nastavlja u Kataloniji!
Evo o čemu je riječ
Džikića je jedno pitanje posebno iznerviralo nakon poraza od Bosne i Hercegovine
Ne onako kako se mislilo u prvi mah
FIBA iznenadila bh. navijače: Meč Bosna i Hercegovina - Poljska igra se u neobičnom terminu · Zvanično
Danas je sve mnogo drugačije
Najteži potez karijere za Pešića, zvijezdu je zbog banane izbacio iz reprezentacije: "Krivo mi je"
Vjeruje da je taj detalj odveo meč u nekom drugom smjeru