Nakon što je u prvom kolu ATP Challenger turnira koji se igra u marokanskom gradu Kenitra sa 2:0 u setovima savladao ruskog tenisera Antona Zaitceva, najbolji bh. teniser Damir Džumhur plasirao se četvrtfinale.
Džumhur je do četvrtfinala stigao bez borbe, obzirom da mu je Francuz Julien Obry predao meč.
Najbolje rangirani bh. teniser će se za polufinale ATP Challengera u Kenitru koji se igra na zemljanoj podlozi boriti protiv boljeg iz duela Machado - Ahouda.
Promo
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Hrvatski trener preuzima Bordo tim
Mario Cvitanović stigao u Sarajevo: "Podrška i strpljenje, možemo napraviti velike stvari"
Effenbergu nedostaje 1000 eura
Legenda proganja Kroosa zbog kladioničarskog duga: "Zovem ga, 15 mjeseci se nije javio"
Sarađivali su tokom karijere
Ivanišević otkrio istinu o Đokoviću u koju mnogi ne mogu da povjeruju: "On je..."
Kalulu radi šta mu je volja
On u Beogradu živi kao kralj: Ne radi ništa, dođe kad hoće i uzima 50.000 eura mjesečno!
Legendi je 'rok istekao'