Real iz Madrida u zimskom prijelaznom roku pokušat će svoje redove pojačati sa Javierom Pastoreom.
Ako je vjerovati pisanjima španskih medija, ovaj 25-godišnji reprezentativac Argentine svojim igrama u PSG-u impresionirao je Carla Ancelottija koji će francuskom timu za njegove usluge ponuditi 25 miliona eura.
Pastore je u dosadašnjem dijelu francuskog prvenstva odigrao osam utakmica i upisao tri asistencije. U PSG je stigao još 2011. godine iz Palerma, prije kojeg je nastupao za argentinske timove Huracan i Tallares.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Kakve riječi teniske ikone
Vučić je čuo, Srbija je čula: Novak Đoković iz Londona poslao poruku za sva vremena!
Pomaže Rossonerima i van terena
Modrić pokazao Ibrahimoviću pravo lice i već "završio" Milanu novo pojačanje i to iz Real Madrida
Simanić se osjeća izdanim
Srbija je večeras izdala i ponizila svog junaka: "Ja vama slavu i radost, vi meni žalost"
Teške optužbe iz Prištine
Jači i od Vučića! Ovo je srpski moćnik iz sjene koji Kosovo drži u šaci: "Drži nas kao taoce"
Čeka nas dosta uzbuđenja