Reprezentativac BiH i fudbaler njemačkog Stuttgarta, Vedad Ibišević, putem svoje službene Facebook stranice obratio se mnogobrojnim fanovima.
Popularni Vedo uz priloženu fotografiju sa novom 'čizmom' poručio je: Uz novu čizmu, puno rada, strpljenja i vašu podršku idem ka svome oporavku".
Podsjetimo, Ibišević će zbog povrede pete sa terena morati odsustvovati sedam sedmica.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nije sve bilo "fer i korektno" nakon utakmice
Turci slavili, za to vrijeme pred dvoranom nastao pravi haos, zbog njih i Grka reagovala i policija!
Luka Vušković je čudo
Hrvatska ima nestvarnu zvijer od igrača - Uskoro će biti najbolji na svijetu!
Donio odluku u 30. godini
Zvijezda odbila poziv u reprezentaciju, nećemo ga gledati u Zenici: "Nepoštovanje prema najboljima"
Dosta prašine nakon duela na Pecari