Ekipa Juventusa od narednog ljeta bi mogla biti jača za brazilskog defanzivca Danija Alvesa.
Alvesu na kraju sezone ističe ugovor s Barcelonom. S obzirom na to da mu novi ugovor nije ponuđen, Brazilac će napustiti katalonski tim, a duga je lista klubova koji ga žele vidjeti u svojim redovima.
Jedna od opcija za iskusnog desnog beka je Juventus, koji bi lako mogao ostati bez švicarskog fudbalera Stephana Lichtsteinera, koji također nije potpisao novi ugovor.
Pored Juventusa, interes za Alvesa je pokazao Arsenal, kao i francuski PSG.
Promo
Donacije stigle na adrese pet humanitarnih udruženja
U igri na humanost svi pobjeđuju: Mozzart nastavio plemenitu misiju
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Specijalni pred novom avanturom
Mourinho prodao čast zbog novca, izbor novog kluba sve govori: "Bijedniče, zar ćeš tamo otići?"
Već ga obožavaju u Milanu
Kakav je to majstor: Modrić je uzeo loptu, a nekoliko sekundi kasnije...
I on se oglasio zbog dešavanja u Srbiji
Niko nije zadao takav udarac Vučiću kao Vidić, legenda ne želi da šuti: "Nećemo da kriminalci..."
Za njega nema Lige prvaka ove sezone