Crno-bijeli savladali Napredak

Partizanu jesenja titula

Partizan je u 13. kolu Jelen Superlige Srbije, bez većih problema, rezultatom 3:1, savladao Napredak.

Partizan je trijumfom nad gostima iz Kruševca dodatno povećao prednost nad durgoplasiranom Zvezdom, pa crno-bijeli sada imaju šest bodova viška.

Lazović je slomio otpor gostiju u 36. minuti, a u nastavku su gledatelji u Humskoj mogli da uživaju u pogocima.

Ilić je u 73. minuti udvosturčio prednost domaćih, zatim je Škuletić pogoido u 86. minuti, da bi Ndiaye u 90. minuti tek ublažio poraz gostiju, koji su pretposljednji na tabeli sa 10 bodova.