Generalni menadžer Chicago Bullsa John Paxson još traži pravog trenera koji bi naslijedio Jima Boylana.
Šestostruki NBA prvaci sezonu su okončali sa slabim omjerom 33-49 i odlučili su raskinuti saradnju sa Boylanom, koji je u decembru, nakon otkaza Scottu Skilesu, sa dužnosti pomoćnika unaprijeđen u glavnog trenera.
Navodno je glavni kandidat za klupu “Bikova” bio bivši trener Indijane i Detroita Rick Carlisle, ali su sada u prvi plan izbili još neki kandidati.
Pominju se imena asistenata Toma Thibodeaua iz Boston Celticsa i bivšeg NBA igrača Michaela Curryja iz Detroit Pistonsa, kao i nekadašnjeg glavnog trenera Minnesote Dwanea Caseya.
Također, postoje nagovještaji da bi u konkurenciju mogao upasti i Tom Izzo sa Michigan State univerziteta.
Promo
U novoj opremi do novih pobjeda
OFK Vida iz Gradačca uz Mozzart do višeg ranga
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Opet ih je naljutio
Albanci ne dolaze u Beograd zbog Vučića, u Srbiji lude: "Diktator..."
Zakopane ratne sjekire?
Anel Ahmedhodžić se vraća u reprezentaciju BiH?
Emin Sefershaev morao kući
Ogroman skandal, Hrvati protjerali prvaka iz države: "Napustio je Hrvatsku s osmijehom"
Spektakularan gol zabio je Eder Militao
Ni navijači Real Madrida ne mogu vjerovati čemu su danas svjedočili na Bernabeu
Nakon jučerašnje utakmice
Navijači Manchester Uniteda bijesni na Amada Dialla, razlog je Garnacho!
Englezi najavljuju