Miroslav Đukić ljut na igrače
Nakon blamaže od Barce: "Nedostajala su nam muda"
Trener Cordobe Miroslav Đukić bio je bijesan nakon teškog poraza od Barcelone.
Cordoba je sa 5:0 poražena na Nou Campu i Đukić je definitivno imao razloga za ljutnju na svoje igrače.
“Nedostajala su nam muda. Došli smo ovdje uzimati dresove igrača Barce. Sramota me je, zaista. Ovdje igraju oni koji imaju muda, a mi smo tražili autograme i dresove i još prije utakmice”, kazao je Đukić, koji je dodao:
“Krivica je i moja. Igrači su ogledali trenera, a mi smo ispali budale. Morali smo biti agresivniji”.
Promo
Groznica nokaut faze je na vrhuncu, a dok čekaš spektakl Bosne i Hercegovine, testiraj svoje znanje
Brojimo dane do historijske utakmice: Skrati vrijeme i pokaži da si doktor fudbala u Hisense kviz
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Navijači Atletica vrijeđaju Alvareza
Velika zvijezda je preko noći izgubila sve: "Izdajico, gori si od Courtoisa"
Real nikog neće moliti
Kakva bomba iz Madrida: "Odbrojavanje je počelo"
Stvarno nije u redu