Brazilski defanzivac, Joao Miranda, vjerovatno će napustiti Atletico Madrid u januaru.
Već dugo se spominje odlazak ovog štopera iz Madrida. Veliki interes za Mirandu su pokazali engleski klubovi, a aktuelni prvak Španije je odredio cijenu za Brazilca.
Rukovodstvo ovog tima ponudilo je Mirandu Unitedu, Cityju, Chelseaju, Liverpoolu i Arsenalu, a ako ga neki od ovih klubova želi angažovati, moraće isplatiti 25 miliona eura.
Najveći interes za iskusnog štopera pokazivao je Manchester United, ali konkretnih pregovora nije bilo.
Promo
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nakon poraza od Italije u 3. kolu
Dobre stare kalkulacije: Jasno je šta Bosni i Hercegovini treba za prolaz u drugi krug Eurobasketa!
Nakon debakla na Eurobasketu i poraza od Finske
Srbija je u totalnom šoku, ali ove riječi će tek da odzvanjaju: Pešićeva žrtva nije mogla da šuti
Danas je sve mnogo drugačije
Najteži potez karijere za Pešića, zvijezdu je zbog banane izbacio iz reprezentacije: "Krivo mi je"
Novi poraz 'Psihopate'
Vaso Bakočević došao u Zagreb, uzeo lovu i otišao kući uz nevjericu na licima ljudi
Press konferencija selektora Bosne i Hercegovine