Nekadašnji fudbaler Sarajeva, Mario Tadejević, karijeru će nastaviti u Mađarskoj.
Hrvatski internacionalac, koji je veoma uspješno nosio dres bordo tima, potpisao je ugovor s mađarskim Pecsijem.
Sjajni lijevi bek s mađarskim timom je potpisao ugovor na godinu i po, a istakao je veliko zadovoljstvo dolaskom u ovaj klub.
"Igrao sam sa Sarajevom protiv Pecsija. Smatram da sam stigao u dobru ekipu. Došao sam ovdje da pomognem timu da ostvari što bolji plasman", rekao je Tadejević za zvanični sajt mađarskog tima.
Tadejević je pored Sarajeva nosio dres Rijeke i Pomorca, a u Pecsiju će ponovo sarađivati s nekadašnjim trenerom bordo tima Robertom Jarnijem.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Projekat je dosta ambiciozan
Udar na Beograd! U Srbiji prave novi "Real", pao rekord, stigli milioni: "Vučić nam je obećao da..."
Andrija Maksimović konačno otišao
U Beogradu ostvaren rekordan transfer, ovakve cifre se ne pamte: "Lopov osjeća da mu je kraj"
Čeka nas dosta uzbuđenja
Kuglice nisu imale milosti, sve će da gori, Crvena zvezda stiže u Hrvatsku
Navijači u službi politike
Ponoćni marš nadomak Srbije, počela je invazija nabrijanih Albanaca: "Dolazi vam kraj!"
Oglasio se poznati reditelj