Nogometaši Zvijezde u nedjelju su počeli pripreme za nastavak sezone u kojoj je cilj samo jedan, a to je cilj opstanak u Premijer ligi.
Trener Peter Šegrt još uvijek nije dobio nijedno pojačanje, ali prema informacijama do kojih je dobio naš portal do kraja prelaznog roka u Gradačac će doći šest pojačanja, od čega će trojica sutra se priključiti treninzima ekipe.
Riječ je o 22-godišnjem napadaču Selmiru Mahmutoviću, bivšem igraču Čelika, Crikvenice, Usore, Pribrama, a posljednji klub za koji je igrao bio je Proleter iz Teslića. Ovaj igrač je inače mlađi brat Aidina Mahmutovića napadača Viktorije Plzen.
Ovu informaciju nam je potvrdio igrač rođen u Tešnju.
"Istina je sutra se priključujemo treninzima ekipe, a u toku naredne sedmice trebali bi potpisati ugovore. Nadamo se da ćemo izboriti svoje mjesto u ekipi, te da ćemo pomoći klubu da izbori opstanak u Premijer ligi", kazao je za SportSport.ba Mahmutović.
Ostala dva igrača koja će se sutra priključiti pripremama ekipe dolaze iz zeničkog Rudara. Riječ je o Samiru Taliću i Bernadu Imamoviću 22-godišnjim igračima koji nastupaju na poziciji zadnjeg veznog.
Ekipa Zvijezde će do kraja mjeseca trenirati u Gradačcu, a početkom narednog mjeseca planiran je odlazak u Antaliju i odigravanje prijateljskih utakmica, kako bi se ekipa što bolje uigrala za nastavak sezone.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nevjerovatan scenarij bi to bio
Srbijo, šta si to doživila! Legenda progovorila: "Htjeli smo odustati od takmičenja jer je Vučić..."
Ostoja Mijailović je sve rekao
Muk za navijače Partizana: Grobari su večeras shvatili ko je i šta je Aleksandar Vučić
Savo Radanović dobio novi ugovor
Odabrao Srbiju ispred BiH, a danas nagrađen i u Crvenoj zvezdi: "Znači mi povjerenje najvećeg kluba"
Željo čeka Sarajevo
Ove fotografije svjedoče šta će se večeras dešavati na Grbavici
Napadač Crvene zvezde imao posebnu noć