Fudbaler bh. porijekla

Burnić igrao u remiju Borussije sa Fortunom

Borussija iz Dortmunda odigrala je neriješeno u prijateljskom susretu protiv Fortune Dusseldorf (1:1).

Njemački drugoligaš uspio je prvi doći do vodstva, a strijelac u 40. minuti susreta bio je Pohjanpalo. Milioneri su u nastavku meča bili bolji i opasniji rival, pa su tako golom Blaszczykowskog u 80. minuti stigli do izjednačenja.

U zadnjih deset minuta bilježimo po nekoliko dobrih šansi na obje strane, ali promjene rezultata nije bilo.

Zanimljivo jeste, da je Jurgen Klopp u ovom susretu šansu za igru dao i mladom fudbaleru bh. porijekla Dženisu Burniću, koji je u 72. minuti zamijenio Piszczeka.