Dobra igra bh. reprezentativca
Sturm nadigrao Steauu, Hadžić se upisao u listu strijelaca
U prijateljskom susretu fudbaleri Sturma su savladali Steauu (2:0), a u dresu austrijske ekipe sjajnu partiju pružio je bh. reprezentativac Anel Hadžić koji se upisao u listu strijelaca.
Bosanskohercegovački reprezentativac pruža dobre partije u pripremnim susretima svoga Sturma, koji je danas savladao rumunskog prvaka.
U prvom poluvremenu nije bilo golova, da bi u nastavku Sturm postigao dva. Do vodstva je austrijska ekipa stigla u 58. minuti golom Edomwonyija, da bi 11 minuta prije kraja Hadžić zapečetio sudbinu rumumske ekipe.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Projekat je dosta ambiciozan
Udar na Beograd! U Srbiji prave novi "Real", pao rekord, stigli milioni: "Vučić nam je obećao da..."
Pomaže Rossonerima i van terena
Modrić pokazao Ibrahimoviću pravo lice i već "završio" Milanu novo pojačanje i to iz Real Madrida
Slavni fudbaler se oglasio pismom
Crna nedjelja za režim, pao je prvi veliki grad! Vidić srušio Vučića: "Vidim Srbiju koja se..."
Kakve riječi teniske ikone
Vučić je čuo, Srbija je čula: Novak Đoković iz Londona poslao poruku za sva vremena!
Sramota u punom smislu riječi