Stoper Intera Nemanja Vidić u svađi je sa trenerom Robertom Mancinijem.
Mancini je razočaran ponašanjem iskusnog stopera, koji je odbio da uđe u igru umjesto Ranocchie u finišu utakmice protiv Celtica u Evropskoj ligi.
“Takvo ponašanje iskusnog igrača ne mogu da shvatim. Ranocchia se povrijedio i tražio sam od Vidića da što prije uđe. Krenuo je iza gola laganim koracima i to me jako iznerviralo”, kazao je Mancini, dodavši:
"Obavijestio sam ljude iz kluba o tome i neću da kažem izričito, ali dok sam ja trener Intera on neće igrati”.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Kako su završili, tako je počelo
Beograd i Srbija večeras na Marakani gledaju tužnu sliku srpskog fudbala
Teške optužbe iz Prištine
Jači i od Vučića! Ovo je srpski moćnik iz sjene koji Kosovo drži u šaci: "Drži nas kao taoce"
Takva ponuda se ne odbija
Padaju svi rekordi u spektakularnom transferu! Real Madrid nije odolio, spremni su prodati Vinicusa
Navijačka grupa se zove Torcida
Ponoćna akcija Albanaca u "srcu Srbije", više neće da trpe, poruka je žestoka: "Na vrata smo vam..."
Čeka nas dosta uzbuđenja