Italijanski prvak Juventus u svojim redovima želi zadržati Buffona i Teveza, kojima će uskoro biti ponuđen novi ugovor.
Generalni direktor Giuseppe Marotta u razgovoru za tamošnje medije istakao je da će ostanak Buffona i Teveza zavisiti isključivo od njih samih.
"Želimo da produžimo ugovore sa Buffonom i Tevezom. Oni su sastavni dio Juventusa, odlični igrači i profesionalci, a odluka je na njima. Što se nas tiče, mogu da kažem da čekamo njihove potpise", rekao je Marotta.
Juventus nakon 25. odigranih kola zauzima lidersku poziciju sa devet bodova više u odnosu na drugoplasiranu Romu.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Oglasio se Goran Vučević
Hajduk priprema teren za bombu u rangu Rakitića i Perišića: "Naglasit ću samo jedno ime, zove se..."
Šef Plavih poprilično jasan
Admir Adžem očitao lekciju igraču Željezničara kratkog fitilja: "Nisi iznad tima"
Oglasio se poznati reditelj
Samo se on čekao: Emir Kusturica donio istinu o Jokiću, a zatim napravio za Vučića neoprostiv potez
Slavni fudbaler se oglasio pismom
Crna nedjelja za režim, pao je prvi veliki grad! Vidić srušio Vučića: "Vidim Srbiju koja se..."
Nova sjajna ponuda za Srbina