Nemanja Bjelica, reprezentativac Srbije i član Fenerbahce Ulkera, bi od naredne sezone mogao nastupati u najjačoj svjetskoj košarkaškoj ligi.
Interes za sjajnog košarkaša pokazala je Minnesota Timberwolves, pa je realno očekivati da od iduće sezone zaigra sa Nikolom Pekovićem.
Bjelica je 2010. godine draftovan od Washington Wizzardsa kao 35. pick, ali u NBA ligi nikada nije zaigrao.
Promo
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Press konferencija nakon poraza protiv Poljske
Adis Bećiragić nakon ispadanja od Poljske: "Ne mogu lagati, ne znam trenutno šta je sljedeće"
Detalj koji je čini se odlučio sve
Srbi su izgubili protiv Finske zbog onoga što se desilo na poluvremenu meča u Rigi
Press konferencija nakon pobjede protiv Bosne i Hercegovine
Igor Miličić nakon prolaza dalje: "Ne razmišljam o Turskoj trenutno, želim uživati u ovom momentu"
Dosta toga je jasnije
Srbe će tek sada da zaboli poraz od Turske, hvataju se za glavu: "Ovo je pakao"
Potez selektora uzdrmao Hrvatsku
Dalić ovo nije zaslužio: "Čekam dan da odeš, zbog tebe sam izgubio želju za reprezentacijom"
Iskusni veznjak ponovo na meti kritika