Ponajbolji nogometaš današnjice, Lionel Messi, najvjerovatnije će propustiti gostovanje Barcelone u Vigu.
Messi je zbog povrede stopala propustio obje prijateljske utakmice argentinske reprezentacije u SAD-u. On je spomenutu povredu zadobio u meču osmine finala Lige prvaka protiv Manchester Cityja.
“Čekali smo do posljednjeg trenutka da vidimo je li u stanju da igra, no očito da nije mogoa. Noga ga stvarno boli i nismo htjeli ništa prepustiti slučaju”, kazao je argentinski selektor Gerardo Martino.
Stoga, velike su šanse da će Barca Celti gostovati bez svog najboljeg igrača, koji je u svim natjecanjima ove sezone za ldiera Primere zabio 43 gola.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Projekat je dosta ambiciozan
Udar na Beograd! U Srbiji prave novi "Real", pao rekord, stigli milioni: "Vučić nam je obećao da..."
Navijačka grupa se zove Torcida
Ponoćna akcija Albanaca u "srcu Srbije", više neće da trpe, poruka je žestoka: "Na vrata smo vam..."
Nije se dugo čekalo na reakciju