Sutra su na rasporedu utakmice 21. kola Prve lige FBiH, a Budućnost iz Banovića na domaćem terenu ugostiti će Rudar.
U taboru banovićkog prvoligaša svjesni su da je sutrašnja utakmica od posebnog značaja, jer može biti prekretnica i vjetar u leđa u za nastavak sezone.
"Čeka nas izuzetno teška utakmica, ali mi ćemo dati sve od sebe da pobijedimo i obradujemo našu publiku. Eventualna pobjeda mogla bi biti prekretnica i vjetar u leđa za nastavak sezone, tako da se nadam da ćemo ostati u vrhu tabele", kazao je fudbaler Budućnosti, Eldin Trumić.
Zaostatak Budućnosti za vodećom Mladosti iznosi svega dva boda.
"Ne razmišljamo mnogo o plasmanu u Premijer ligu. Lijepo je biti u vrhu tabele, ali mi želimo ići iz utakmice u utakmicu i onda ćemo vidjeti šta biti na kraju sezone", riječi su Trumića.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Turci donijeli veliku vijest
Jose Mourinho zapečatio sudbinu Dominiku Livakoviću?! "Nećeš braniti zato što si..."
Pomaže Rossonerima i van terena
Modrić pokazao Ibrahimoviću pravo lice i već "završio" Milanu novo pojačanje i to iz Real Madrida
Navijači u službi politike
Ponoćni marš nadomak Srbije, počela je invazija nabrijanih Albanaca: "Dolazi vam kraj!"
Onda je shvatila da nije realno
Novak se odmara u Crnoj Gori, pa došla i slavna teniserka: “Željela sam ga za muža”
Nakon ispadanja u drugu ligu
Uzalud su pravili stadion: Pod drugi put u 15 godina ugašen poznati klub s Balkana
Nije se dugo čekalo na reakciju