Trener Real Madrida, Carlo Ancelotti, zbog neprimjerenog ponašanja mogao bi biti kažnjen suspenzijom na nekoliko utakmica.
Ancelotti i njegovi pomoćnici nakon utakmice sa Valencijom (2:2) ironičnim pljeskom ispratili su sudiju Closa Gomeza, koji je to zabilježio u svoj zapisnik i sada se čeka odluka Komisije za takmičenje španskog saveza.
"Na kraju utakmice Carlo Ancelotti išao je za mnom 30 metara, uporno me zvao i nije se slagao s našim suđenjem. Potom je i u tunelu ponavljao iste radnje sa svojim pomoćnikom", stoji u zapisniku.
Prema članku 117. saveza, za takvo bi ponašanje mogao biti kažnjen ne vođenjem dvije do tri utakmice ili mjesec dana. Obzirom da su do kraja prvenstva ostale još dvije utakmice, a velike su šanse da će napustiti kormilo ako ne osvoji Ligu prvaka, moguće će da je Ancelotti upravo u subotu vodio posljednju ligašku utakmicu kao Realov trener.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Teške optužbe iz Prištine
Jači i od Vučića! Ovo je srpski moćnik iz sjene koji Kosovo drži u šaci: "Drži nas kao taoce"
Rossonerima baš sada treba
Modrić čelnicima Milana preporučio svog prijatelja, odmah su krenuli po njega: "On je zvijer"
I BiH bi potpisala slično