Milan je u svojoj novijoj historiji imao mnogo 'prgavih' fudbalera koji su bili skloni gruboj igri, ali nijedna generacija nije bila toliko kažnjavana kao ovosezonska.
Naime, fudbaleri Milana su ove sezone sakupili čak dvanaest crvenih kartona, po čemu se ova generacija neslavnim slovima upisala u historiju velikog kluba sa San Sira.
Pitanje je i koliko suci respektuju ovaj Milan, koji je trenutno miljama daleko od samog vrha italijanskog fudbala, a najbolji primjer za to su dva (nepravedna) isključenja na utakmici protiv Sassoula u posljednjem kolu.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Kakve riječi teniske ikone
Vučić je čuo, Srbija je čula: Novak Đoković iz Londona poslao poruku za sva vremena!
Navijači u službi politike
Ponoćni marš nadomak Srbije, počela je invazija nabrijanih Albanaca: "Dolazi vam kraj!"
Nakon ispadanja u drugu ligu
Uzalud su pravili stadion: Pod drugi put u 15 godina ugašen poznati klub s Balkana
Čeka nas dosta uzbuđenja