Ubrzo nakon što su se zahvalili na saradnji Huubu Stevensu, koji ih je drugu sezonu zaredom ostavio u bundesligaškom društvu, rukovodstvo Stuttgarta imenovalo je novog trenera.
Alex Zorniger će prema ugovoru, koji je ozvaničen u ponedjeljak ,u naredne tri godine sjediti na klupi Švaba. Ovaj 47-godišnji stručnjak je već ranije sjedio na klupi kluba u kojem igra naš Vedad Ibišević, i to tokom 2009. godine kada je bio član stručnog štaba.
Nakon Stuttgarta samostalno je vodio Sonnenhof i RB Leipzig, a posao u klubu iz "grada automobila" biće njegov prvi samostalni bundesligaški angažman.
Nadati se da dolazak Zornigera znači i bolje dane za Vedada Ibiševića, koji kod Huuba Stevensa gotovo i da nije dobijao priliku za igru.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Oglasio se poznati reditelj
Samo se on čekao: Emir Kusturica donio istinu o Jokiću, a zatim napravio za Vučića neoprostiv potez
Oproštajan intervju od Reala
Modrić za kraj otkrio istinu koju je u sebi godinama nosio: "Sad to mogu reći"
Teške optužbe iz Prištine