Atletico Madrid zainteresovan je za dovođenje fudbalera Arsenala Nacha Monreala.
Tim iz Madrida ima namjeru u ljetnom prelaznom roku angažovati lijevog beka. Kako je propao povratak Filipea Luisa iz Chelseaja, Jorgandžije su se okrenule drugim solucijama.
Prva želja Diega Simeonea je igrač Arsenala Nacho Monreala, koji je u drugom dijelu sezone bio prvi izbor Arsenea Wengera na lijebom beku.
Monreal bi tako mogao nazad u Španiju nakon dvije godine, a 29-godišnji fudbaler je u London stigao 2013. godine iz Malage.
Promo
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Danas je sve mnogo drugačije
Najteži potez karijere za Pešića, zvijezdu je zbog banane izbacio iz reprezentacije: "Krivo mi je"
I on se oglasio zbog dešavanja u Srbiji
Niko nije zadao takav udarac Vučiću kao Vidić, legenda ne želi da šuti: "Nećemo da kriminalci..."
Specijalni pred novom avanturom
Mourinho prodao čast zbog novca, izbor novog kluba sve govori: "Bijedniče, zar ćeš tamo otići?"
Srbija sutra igra protiv Latvije