Trenutno igrač Sao Paola, gdje se nalazi na posudbi iz matičnog Intera, brazilski napadač Adriano (26) kazao je tamošnjim medijima da ne želi igrati za Inter dok mu je trener Mancini.
- Želim nazad u Milano, ali ne dok je trener Mancini. Dao mi je priliku u jednoj utakmici, i onda bez objašnjenja me udaljio iz tima, kazao je Adriano nakon što je objavljeno kako ga Inter želi na ljeto vratiti da odradi ostatak ugovora do kraja. Iz Milana su poručili da Adriano nije u poziciji da bira i da će ga gotovo sigurno vratiti u svoje redove.
Brazilac je, nakon 18 mjeseci bolovanja od depresije, u posljednje vrijeme u vrhunskoj formi, pa se za njegove usluge interesuju i Roma, Milan, Juve, Barcelona, te nekoliko engleskih premierligaša.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Navijačka grupa se zove Torcida
Ponoćna akcija Albanaca u "srcu Srbije", više neće da trpe, poruka je žestoka: "Na vrata smo vam..."
Košrkaš je javno prozvao Srbiju
Vučić opravdano strahuje! Simanić nikad neće zaboraviti šta mu je uradio Đoković: "Jutros mi je..."
Simanić se osjeća izdanim
Srbija je večeras izdala i ponizila svog junaka: "Ja vama slavu i radost, vi meni žalost"
Onda je shvatila da nije realno