Aktuelni evropski prvak Barcelona veoma je blizu dovođenja dvojice igrača Fluminensea Gersona i Kenedyja.
Mlade zvijezde brazilskog fudbala već dugo se nalaze na radaru katalonskog giganta, a danas je napravljen i prvi korak oko transfera ovog dvojca.
Sportski direktor Barcelone Ariedo Braida otputovat će u Brazil u narednoj sedmici kako bi dogovorio transfer Gersona i Kenedyja.
"Predstavnik Barcelone u Brazilu radi na ovom. Dogovorili smo dio transfera u proteklom periodu", rekao je Braida.
Gerson igra u veznom redu i 18 mu je godina, dok je Kenedy napadač i ima 19 godina.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Rossonerima baš sada treba
Modrić čelnicima Milana preporučio svog prijatelja, odmah su krenuli po njega: "On je zvijer"
Andrija Maksimović konačno otišao
U Beogradu ostvaren rekordan transfer, ovakve cifre se ne pamte: "Lopov osjeća da mu je kraj"
Nije se dugo čekalo na reakciju