Pojačao se novi premijerligaš

Anel Salković novi igrač Mladosti

Midhat Šljivak

Novi premijerligaš ekipa Mladosti iz Doboj Kaknja pojačala se napadačem Anelom Salkovićem.

Ovaj 22-godišnji fudbaler dogovorio je uslove s ekipom Mladosti, a u Doboj Kakanj stiže iz ekipe Slavije, gdje je proveo proteklu sezonu.

Salković je protekle sezone u dresu Slavije odigrao 24 utakmice u Premijer ligi Bosne i Hercegovine, a postigao je tri pogotka.

Prethodno je igrao za  Dečić, Radnik iz Hadžića, Čapljinu i Famos.

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.