Najbolji prošlosezonski strijelac Premijer lige, Riad Bajić, od danas je i službeno novi igrač turskog superligaša Konyaspora.
Sada već bivši napadač Željezničara sa turskim klubom potpisao je ugovor na tri godine, a Željezničar će na ime obeštećenja inkasirati 500.000 eura.
Plavi će odmah od turskog kluba dobiti 250.000 eura, a do kraja godine na račun višestrukog prvaka naše zemlje leći će još 250.000 eura, a Željezničar će i od narednog transfera imati određeni postotak.
Ponude za Hadžiahmetovića, Kosorića i Sadikovića
Dobre igre Željezničara u Evropi podigle su cijenu i fudbalerima ovog tima, a sve više evropskih klubova zainteresirano je za igrače ekipe s Grbavice.
Amir Hadžiahmetović, Damir Sadiković i Aleksandar Kosorić su također bili na meti nekoliko evropskih klubova, no iz Željezničara su glatko odbili pristigle ponude, tako da će navijači ekipe s Grbavice i u nastavku sezone gotovo sigurno uživati u igrama pomenutih fudbalera.
Promo
Donacije stigle na adrese pet humanitarnih udruženja
U igri na humanost svi pobjeđuju: Mozzart nastavio plemenitu misiju
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Ni on nije mogao zadržati emocije
Region bruji o reakciji hrvatskog komentatora na pobjedu Bosne i Hercegovine: "Nikakvih, ali..."
Ne onako kako se mislilo u prvi mah
FIBA iznenadila bh. navijače: Meč Bosna i Hercegovina - Poljska igra se u neobičnom terminu · Zvanično
Očekuje nas pravo ludilo!
Poznati svi parovi nokaut faze EuroBasketa!
Već ga obožavaju u Milanu
Kakav je to majstor: Modrić je uzeo loptu, a nekoliko sekundi kasnije...
Trener Reala objasnio kako stoje stvari
Ni sinoć nisu odigrali ni minute za Real, pa Alonsa pitali šta se dešava: "Rekao sam istu stvar"
Slavlje Zmajeva odjeknulo daleko