FOTO: EPA

Slikao se u dresu Lazija

Fudbaleru Milana prijete smrću: "Uskoro će sahrana"

Alessio Romagnoli nedavno je napustio Romu i prešao u Milan, a neposredno po realizaciji tog transfera fudbaler je objavio fotografiju na kojoj je u dresu Lazija. 

Italijanski mediji su objavili da je Romagnoli od navijača Rome već počeo dobijati prijetnje smrću, a posljednja je osvanula na kući njegovih roditelja u Rimu. Naime, nepoznati počinitelji su ispisali nekoliko grafita ii na jednom od njih pisalo je: "Romagnoli, navijaču Lazija, uskoro će tvoja sahrana."

Romagnoli je karijeru počeo u Romi, a prošlu sezonu je igrao na posudbi za Sampdoriju. Za ovaj klub je odigrao 30 utakmica i postigao je dva pogotka.

Podsjetimo, na njegovom dovođenju u Milan najviše je insistirao trener Siniša Mihajlović, koji je mladog odbrambenog fudbalera trenirao prošle godine u klubu iz Genove. 

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.