Robert Zrilić imao je razloga za zadovoljstvo nakon žrijeba šesnaestine finala Kupa BiH.
Klub iz Platonove će gostovati u Gacku kod ekipe Mladosti, a direktor Robert Zrilić izjavio je da Borac zanima pobjeda.
"Nas zanima samo pobjeda. Mladost je ispala u drugu ligu i moramo proći dalje. Što se tiče ostalih parova, jedini ozbiljan par je Zrinjski - Sarajevo i mislim da je to derbi ove faze Kupa, a u ostalim parovima očekujem prolaz premijerligaša", kazao je Zrilić, te se osvrnuo na ovosezonske ambicije Borca.
"S obzirom na skraćenje lige, prioritet nam je ostati u ligi i ostvariti što bolji plasman. Kada je u pitanju Kup, vidjet ćemo. Ako prezimimo razmišljat ćemo drugačije", riječi su direktora Borca.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Slavni fudbaler se oglasio pismom
Crna nedjelja za režim, pao je prvi veliki grad! Vidić srušio Vučića: "Vidim Srbiju koja se..."
Projekat je dosta ambiciozan
Udar na Beograd! U Srbiji prave novi "Real", pao rekord, stigli milioni: "Vučić nam je obećao da..."
Nakon ispadanja u drugu ligu
Uzalud su pravili stadion: Pod drugi put u 15 godina ugašen poznati klub s Balkana
Onda je shvatila da nije realno