Košarkaši Joventuta izjednačili su rezultat u četvrtfinalnoj seriji na 1:1 protiv Real Madrida nakon što su u drugom meču slavili na svom parketu sa 82:77.
Za razliku od prvog duela koji je bio prilično interesantan, u drugom je viđeno dosta bure.
Domaće je do trijumfa vodio Ricky Rubio sa 14 poena, sedam skokova i šest asistencija, a uz njega je odličan posao napravio dvojac Jerome Moiso (16 poena, 4 skoka) - Demond Mallet (16).
Gosti su se dobro držali ponajviše zahvaljujući raspoloženom Louisu Bullocku (22), a nešto kasnije mu se pridružio i Raul Lopez (16 p, 6 as.). Ipak, pomenuti dvojac nije bio dovoljan da slomi motivisani Joventut.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Simanić se osjeća izdanim
Srbija je večeras izdala i ponizila svog junaka: "Ja vama slavu i radost, vi meni žalost"
Nije se dugo čekalo na reakciju
Ponižen je! Vučić poslao nikad žešču prijetnju čuvenom srpskom košarkašu: "U roku od sat mogu da..."
Oglasio se poznati reditelj
Samo se on čekao: Emir Kusturica donio istinu o Jokiću, a zatim napravio za Vučića neoprostiv potez
Nakon ispadanja u drugu ligu