Generalni direktor FK Sarajevo

Selimović: Ponosan sam što Galatasaray dolazi na Koševo

Slavni turski Galatasaray će 14. novembra na Olimpijskom stadionu "Asim Ferhatović-Hase" odigrati prijateljsku utakmicu sa Sarajevom i time zvanično obilježiti početak obilježavanja 70 godina od osnivanja bordo kluba.

Galatasaray u bh. prijestolnicu dolazi pod pokroviteljstvom Turkish Airlinesa, a ugovor o odigravanju međunarodne prijateljske utakmice i zvanično je potpisan od strane rukovodioca obje momčadi. Na taj način FK Sarajevo će svojim navijačima i bh. javnosti pokloniti istinski sportski spektakl. 

"Izrazito sam sretan i ponosan što ćemo 14. novembra na Koševu ugostiti Galatasaray i time našim simpatizerima i navijačima, kao i cjelokupnoj sportskoj javnosti u Bosni i Hercegovini pružiti jedan istinski spektakl. Zahvalio bih se kompaniji Turkish Airlines, te Ambasadi Republike Turske u Sarajevu, te resornim ministarstvima Kantona Sarajevo, na pruženoj pomoći i podršci u realizaciji ovog projekta, kao i drugim sponzorima i partnerima", kazao je generalni direktor FK Sarajevo Dino Selimović.

Potražite više informacija na temu WWin liga BiH:

Inače, Galatasaray slovi za najtrofejniji fudbalski klub iz Turske i u Sarajevo dolazi predvođen trenerom Hamzom Hamzaogluom,  kao i mnogobrojnim zvijezdama koje treneru budu na raspolaganju u rosteru za ovaj termin.

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.