Radivoje Milošević, selektor muške odbojkaške reprezentacije BiH u nedjelju će izvršiti prozivku i početi pripreme pred kvalifikacije za odlazak na Evropsko prvenstvo.
No, atmosfera u našem najboljem timu nije sjajna. Na nju su uticale brojne povrede i otkazi pa će struka bili lišena usluga Dalibora Radića, Željka Ćorić, Ruzmira Halilovića i Almir Brakmića.
„Umjesto Ćorića pozvali smo Perišića, a očekujemo dolazak i Vladana Ćeremidžića. Koga nema bez njega se mora“, kazao je selektor Milošević koji ipak očekuje da 12 najboljih izbori mjesto za nastup u kvalifikacijama.
Reprezentacija BiH za plasman na EP igraće u Grupi «C» sa Francuskom, Bjelorusija, te boljim iz utakmice Kipar - Makedonija. Prvi turnir igraće se 15. i 16. maja u Francuskoj, a drugi 15 dana kasnije u našoj zemlji ili Makedoniji.
Promo
Pobjednički pehar podigla ekipa "3x3 Zagreb Nitui"
Prijedor sjajan domaćin 3x3 turnira Mozzartbet tour Republike Srpske
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Iz Olekasandrije nisu krili razočarenje
Srbi u Beogradu ponizili Ukrajince kao niko, scena iz svlačionice sve govori: "Nisu nam dali da..."
Ruši se rekord Andrije Maksimovića
Zvezdan Terzić izvodi novo čudo, Crvena zvezda je pred najvećim transferom u historiji
Stiže krilni napadač
Marin naređuje, Terzić ispunjava: Još jedan spektakularan transfer Crvene zvezde!
Meč od velikog interesa za Crvenu zvezdu