Pobjeda Mladosti

Sjajna igra Mladosti i pobjeda nad Wislom

Midhat Šljivak

Fudbaleri Mladosti iz Doboj Kaknja savladali su večeras u prijateljskom susretu poljski tim Wisla Plock s 3:0.

Odličan meč je odigrao tim Ibre Rahimića i na kraju je zasluženo stigao do još jednog trijumfa na pripremama u turskoj Antaliji.

Mladost je bolju igru u prvom dijelu krunisala pogotkom Belmina Kobilice za rezultat poluvremena od 1:0, da bi u nastavku Mladost osigurala trijumf.

Prvo je Anel Husić povećao prednost na 2:0, da bi Hrelja dovršio posao pogotkom za konačnih 3:0.

Prijateljski meč:

Potražite više informacija na temu WWin liga BiH:

Mladost - Wisla 3:0 (Kobilica, Husić, Hrelja)

Oglasi

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.