Kapiten Slobode za SportSport.ba

Zeba: Svaka utakmica je finale za Slobodu

Adnan Beganović

Zajko Zeba je postigao gol za 3:1 čime je potvrdio pobjedu Slobode u Vitezu.

Kapiten Tuzlaka je nakon meča jako zadovoljan, a zahvalio se navijačima koji su nosili ekipu do pobjede.

"Prvo poluvrijeme je bilo teško, teren je bio težak za igru, a kad smo načeli protivnika bilo nam je lakše. Zahvalio bi se ovoj vjernoj publici, koja nas je nosila do tri boda. Nadam se da ćemo nastaviti u ovom tempu i da ćemo obradovati Tuzlake i publiku koja nas podržava", rekao je Zeba.

Sloboda je korak bliže naslovu prvaka.

Potražite više informacija na temu WWin liga BiH:

"Svaka utakmica je finale prije finala. Nadam se da ćemo do kraja napraviti nešto veliko za Grad Tuzlu i ove divne navijače", istakao je Zeba.

Oglasi

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.