Alexander Zverev plasirao se u 3. kolo Indian Wellsa nakon današnje pobjede nad Bugarinom Grigorom Dimitrovim (6:4, 3:6, 7:5).
18-godišnji Nijemac tako je nakon trijumfa nad Hrvatom Ivanom Dodigom skinuo skalp i 23. nosiocu turnira. Za to mu je bilo potrebno gotovo dva i po sata igre, a u narednoj rundi sastaće se sa pobjednikom duela Pospisil - Simon, koji je večeras na programu.
Bio je ovo drugi međusobni meč Zvereva i Dimitrova, te prva pobjeda njemačkog tenisera.
Turnir u Indian Wellsu igra se za nagradni fond od 6.134.605 američkih dolara, a titulu brani srbijanski teniser Novak Đoković.
Promo
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
Formula Kladionica
Uložila O, a osvojila 14.000 maraka
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Ne računaju na njega
Crvena zvezda pokazala izlazna vrata 'najvećoj prevari' - Koferi su mu već spremni
Donio odluku
Svetislav Pešić više nije selektor Srbije!
Pomogao mu kada je bilo najteže
Mamić otvoreno o čovjeku iz BiH koji mu je dao 22 miliona: "Da mu sutra zatreba, sve bih mu dao"
Oduševio po ulasku u igru
Fantastični Mitrović u debiju za novi klub pokazao klasu
Stigli smo do osmine finala