Nogometni savez BiH odredio je sudije za revanš utakmice četvrtfinala Kupa BiH.
Najviše pažnje privlači meč na Koševu između Sarajeva i Slobode. U NSBiH su posvetili veliku pažnju ovom susretu, te će na Koševu biti šest sudija.
Glavni arbitar ovog meča je Ognjen Valjić iz Banja Luke. Pomoćinici su Senad Ibrišimbegović i Elvis Prošić, četvrti sudija je Asmir Budimlić, a tu su još Dragan Petrović i Husein Terzić.
Pravdu na Grbavici u duelu Željezničara i Borca dijeliće Elvis Mujić iz Banovića, na centru u Bijeljini će biti Vedran Zovko iz Mostara, a Mostarac Emir Spahalić će suditi meč u Doboj Kaknju između Mladosti i Širokog.
MEČ | SUDIJA | GRAD |
Sarajevo - Sloboda | Ognjen Valjić | Banja Luka |
Željezničar - Borac | Elvis Mujić | Banovići |
Radnik - Radnički | Vedran Zovko | Mostar |
Mladost - Široki | Emir Spahalić | Mostar |
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Ideja koja bi mogla na adresu UEFA-e
Kosovo i Bosna i Hercegovina dobili su najteži mogući udarac: "Te države ne postoje?"
Kakve riječi teniske ikone