Italijan Fabio Fognini i Nijemac Philipp Kohlschreiber obezbijedili su plasman u polufinale turnira u Minhenu.
Fognini je nakon dva sata igre bio bolji od Slovaka Jozefa Kovalika (6:2, 3:6, 7:5), dok je Kohlschreiber imao lakši zadatak u duelu sa Argentincem Juanom Martinom Del Potrom te je slavio sa 6:4, 6:1.
Ova dva tenisera će se međusubno sastati u borbi za finale, dok će u drugoj polovini žrijeba snage odmjeriti Alexander Zverev i Dominic Thiem.
Fognini i Kohlschreiber do sada su četiri puta ukrštali rekete, a nešto uspješniji je njemački teniser sa tri pobjede.
Promo
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nakon debakla na Eurobasketu i poraza od Finske
Srbija je u totalnom šoku, ali ove riječi će tek da odzvanjaju: Pešićeva žrtva nije mogla da šuti
Džikić je poznat po mislu za ironiju
"Ja sam Srbin, to je zemlja inače poznata po savršenom miru i strpljenju"
Portali već tragaju za Piksijevim nasljednikom