Fudbaleri Zvijezde 09 nisu uspjeli da naprave iznenađenje u 26. kolu Prve lige RS.
Ekipa iz Etno sela Stanišić poražena je u Banjaluci od Krupe rezultatom 2:0, ali je i pored drugog neuspjeha u play-off takmičenju ostavila poprilično dobar utisak.
"Čestitam Krupi na pobjedi i na gostoprimstvu. Igra je bila korektna, s obzirom na značaj utakmice. Nemam šta da zamjerim svojoj ekipi, dali su onoliko koliko su mogli. Pokušavali smo napraviti pozitivan rezultat. Što se tiče suđenja, ne bih da komentarišem, neka o tome razmšljaju drugi. Mislim da je meč obilovao lijepim potezima na obje strane. Vidjeli smo dosta prilika, ali i borbenost na terenu", izjavio je na konferenciji za novinare Milorad Savić, trener Zvijezde 09.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Navijači u službi politike
Ponoćni marš nadomak Srbije, počela je invazija nabrijanih Albanaca: "Dolazi vam kraj!"
Projekat je dosta ambiciozan
Udar na Beograd! U Srbiji prave novi "Real", pao rekord, stigli milioni: "Vučić nam je obećao da..."
Turci donijeli veliku vijest
Jose Mourinho zapečatio sudbinu Dominiku Livakoviću?! "Nećeš braniti zato što si..."
Nije se dugo čekalo na reakciju