Fudbalski klub Borac na svojoj službenoj stranici objavio je saopštenje za javnost povodom informacija o navodnoj fuziji sa Krupom.
U proteklim danima u javnosti su se provlačile informacije o fuziji Borca sa novim premijerligašem Krupom, međutim da od cijele priče neće biti dok je na čelu aktuelno rukovodstvo potvrđeno je i saopštenjem za javnost.
"U 90 godina bogatoj istoriji kluba bilo je mnogo uspona i padova, te ispravnih i loših odluka uprava. Pred aktuelnim rukovodstvom se nalazi mnogo izazova, ali se nećemo baviti prošlošću, već samo budućnošću, odnosno razvojem omladinske škole i domaćeg igračkog kadra sa ciljem stabilizacije kluba i ekspresnog povratka u Premijer ligu BiH, a energiju nećemo trošiti ni na koga, niti na Savez, niti na bilo koji klub u Republici Srpskoj.
Želimo da poručimo cjelokupnoj javnosti da smo svjesni snage 'Velikana iz Platonove'. Naša ruka je pružena svima, a na drugima je da razmisle i odluče da li žele da je prihvate.
U narednoj takmičarskoj sezoni Republika Srpska će imati samo dva predstavnika u Premijer ligi BiH: Radnik iz Bijeljine i Krupu iz Krupe na Vrbasu. Fudbalski klub Borac ovim klubovima želi sve najbolje i poručuje im da im naredne godine dolazi u pomoć", stoji u saopštenju Borca.
Podsjećamo, Borac iz ove sezone ispao iz Premijer lige BiH nakon što je sezonu završio na 11. poziciji.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nije se dugo čekalo na reakciju
Ponižen je! Vučić poslao nikad žešču prijetnju čuvenom srpskom košarkašu: "U roku od sat mogu da..."
Onda je shvatila da nije realno
Novak se odmara u Crnoj Gori, pa došla i slavna teniserka: “Željela sam ga za muža”
Nikog ništa ne pita
Srbija i Vučić u ogromnom skandalu zbog 'projekta za sva vremena'
Analiza bivšeg napadača