Košarkaši Crvene Zvezde poveli su sa 1:0 u finalnoj seriji košarkaške lige Srbije nakon pobjede 84:53 protiv Partizana.
Zvezda je nešto bolje ušla u meč te je nakon prve četvrtine imala vodstvo od 21:15. Nastavak meča donio je sve bolju igru crveno bijelih kojoj se Partizan nije mogao suprostaviti. Zvezda je na odmor otišla sa 15 poena prednosti.
Nastavak meča donosi sličnu košarku, a domaća ekipa nastavila je da povećava prednost. Konačan rezultat glasio je 84:53 u meču koji je bio jednosmjerna ulica.
Najefikasniji u pobjedničkom timu bio je Quincy Miller koji je ubacio 24 poena, dok je Stefan Jović dodao 15 koševa. S druge strane Derrell Williams je ubacio 10 poena.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Košrkaš je javno prozvao Srbiju
Vučić opravdano strahuje! Simanić nikad neće zaboraviti šta mu je uradio Đoković: "Jutros mi je..."
Simanić se osjeća izdanim
Srbija je večeras izdala i ponizila svog junaka: "Ja vama slavu i radost, vi meni žalost"
Kako su završili, tako je počelo