Giampiero Ventura novi je selektor italijanske nogometne reprezentacije.
Špekulisalo se dugo vremena, a sada je i zvanično Ventura novi selektor Italijana.
Čitavu trenersku karijeru Ventura je proveo u Italiji i sada je dobio priliku života na klupi nacionalnog tima.
Šansa mu se ukazala nakon što je postalo poznato da je Antonio Conte odabrao da trenira Chelsea i nakon Eura će napustiti Azzurre.
Umjesto Venture na klupi Torina sjedit će Siniša Mihajlović. Duga je lista klubova koje je 68-godišnjak vodio, ali hajde da pokušamo da skratimo i izdvojimo najbitnije: Sampdoria, Venezia, Lecce, Cagliari, Udinese, Napoli, Messina, Verona, Bari i na kraju Torino, gdje je radio od 2011. do 2016. godine.
Promo
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
Formula Kladionica
Uložila O, a osvojila 14.000 maraka
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Donio odluku
Svetislav Pešić više nije selektor Srbije!
Opet ih je naljutio
Albanci ne dolaze u Beograd zbog Vučića, u Srbiji lude: "Diktator..."
19-godišnjak pred sjajnim potpisom
Srpska zvijezda uzima pasoš bratske zemlje - "Djed mu je to omogućio"
Nadamo se da će konačno dobiti dozvolu da sudi i bh. prvenstvo
Ademir Zurapović - lice dana! · Riječ, dvije...
Ne stišava se bura u Srbiji