Iskusni stoper Jadranko Bogičević napustio je redove Željezničara.
Novi trener Plavih Miloš Kostić pravi rezove i odlučio je da se zahvali nekolicini igrača, pa su tako danas klub napustili Adnan Zahirović, te Jadranko Bogičević.
"Istina je, Željezničar i Bogičević su se sporazumno razišli", rekao je za SportSport.ba direktor Plavih Mirsad Šiljak.
Bogičević je prošle sezone odigrao 12 utakmica u Premijer ligi za Plave, tee četiri u Kupu i postigao je ukupno dva gola.
On je zimus po drugi put stigao na Grbavicu, a u prvom mandatu u Dolini ćupova osvojio je tri titule i dva Kupa. Između dva mandata u Željezničaru nosio je dres Olimpica.
U karijeri je još bio član Jedinstva iz Brčkog, Zvezde, Borca, Modriče, a kratko je boravio i u Izraelu.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Žele ponoviti meč iz Zenice, ali...
Selektor San Marina u ogromnim problemima pred meč sa Zmajevima, objasnio šta se dešava
15 miliona za defanzivca?
Trojicu u Beogradu čekaju spakovani koferi - Crvena zvezda ruši rekord u spektakularnom poslu
Ni on nije mogao zadržati emocije
Region bruji o reakciji hrvatskog komentatora na pobjedu Bosne i Hercegovine: "Nikakvih, ali..."
Odabrali susjednu zemlju
Žestok udarac za Hrvatsku, dvojica ne žele nositi dres Vatrenih - "Želje tih momaka su sada jasne"
Nije sve tako sivo, ili ipak jest?